У Херсоні протестували проти змін у розрахунку соцдопомоги багатодітним та малозабезпеченим родинам (відео)

З плакатами у руках та в повній тиші. Таким одиночним пікетом під стінами Херсонської обласної державної адміністрації херсонка Маргарита Дєдова вирішила привернути увагу громадськості та чинної влади до нових розрахунків соціальної допомоги багатодітним та малозабезпеченим родинам.

Маргарита – мати-одиначка трьох неповнолітніх дітей, до того ж 9-річний Назар потребує особливого догляду через захворювання центрально-нервової системи. В результаті зміни у законодавстві родина почала отримувати грошову допомогу, сумма якої не сягає визначеного державою прожиткового мінімуму для сім’ї. Підтримати Маргариту та встати поруч з плакатами прийшла і голова спілки багатодітних сімей і сімей з дітьми «Спадщина» Олена Шелестенко. Пані Олена не приховує, історія Маргарити Дедєвої лише один з прикладів недосконалості нової постанови Уряду. Адже в схожій кризовій ситуації опинилося чимало багатодітних родин на Херсонщині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: