У Херсоні провели благодійний ярмарок, щоб допомогти тримісячній Марії Сахно (відео)

Допомогти Марії Сахно, якій потрібно понад 2,5 мільйони доларів на лікування, вирішили працівники центру свят у Херсоні. У своєму магазині організували благодійний ярмарок. Що продавали, бачило Суспільне.

Від танцювальних туфель до іграшок ручної роботи та посуду. Ініціаторка благодійного ярмарку Тетяна Романча говорить, приємно вражена, скільки людей вирішили підтримати акцію:

«Ідея допомогти Марійці Сахно виникла не просто так. Всім відомо, всій Україні, всьому світу відомо, що потрібно допомогти цій дитині, тому що сума не підйомна. Ми з командою вирішили долучитися до цієї акції і влаштувати такий благодійний розпродаж. Дуже було приємно, що багато підприємців, дівчат, хлопців, мамочок долучилися і принесли свої вироби».

Скільки усього лотів зібрали, каже Тетяна Романча, не підраховували. Серед товарів є і одяг, і прикраси. Лариса Ємельянова працює у магазині поряд, говорить вони з колегами одними з перших підтримали акцію.

«Дітей чужих не буває, я — матуся, я – бабуся і я розумію, якщо батькам це не по силах, то треба якось долучатися. Я вдячна Тані, що вона нас всіх згуртувала. В мене магазин сувенірів та галантереї, тому ми передали клатчі і ручної роботи прикраси для дітей, це дуже символічно, бо саме завдяки дітям і буде дитинці маленькій допомога».

Ті, хто передавав товари для продажу, встановлювали на них ціни, заплатити можна було і більше, розказує Тетяна Романча. Гроші кидали у спеціальну скриню, яку у понеділок передадуть родині Сахно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: