У Херсоні провели моніторинг пасажирських перевезень (відео)

У Херсоні три місяці моніторили пасажирські потоки у рамках розроблення сталої міської мобільності. Це транспортна політика міста на наступні 10 років.

За цей період було промоніторено міські маршрути і тролейбуси, пасажиропотік, пішохідний та велосипедний рух, опитано понад 500 респондентів – і все для того, щоб поліпшити якість життя містян, створити більш комфортні умови, говорить експерт з транспорту і мобільності проєкту Плану сталої мобільності Херсона Ігор Могила.

«В рамках цього проєкту ми займаємося розробкою Плану сталої мобільності Херсона. Це документ, який визначить основні напрямки розвитку міських пересувань на найближчі 10 років. Грубо кажучі, генеральний план в частині міських пересувань», — каже Ігор Могила.

План сталої міської мобільності, говорить керівник проєкту Денис Моляка, це стратегічний документ, який допоможе зробити місто доступним і комфортним.

«План сталої міської мобільності Херсона — це стратегічний документ, який визначатиме транспортну політику Херсона на 10 років. Він містить конкретні заходи і конкретні дії, які має виконати місто, щоб покращити якість життя містян, через сферу мобільність транспорту, через покращення доступності і якості мобільності інфраструктури в місті. Його особливість у тому, що він спирається на дані дослідження, а не просто на політичну точку зору або чиїсь припущення. Ми проводимо транспортні дослідження. Ми збираємо дані на які будимо спиратися при пропонуванні чи просуванні заходів. «, — говорить керівник проєкту «Розробки плану сталої міської мобільності Херсона» Денис Моляка.

Суспільне. Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: