У Херсоні розпочалось дослідження у рамках проєкту «Конструкції Взаємодії»

10 листопада відбулась зустріч представників управління культури міської ради з представниками громадської організації «Гараж Генг» (м. Київ), які проводять дослідження Херсона у рамках проєкту «Конструкції Взаємодії».

Цей проєкт фокусується на роботі з локальними спільнотами, реагуючи на інтерес до розвитку міських просторів, дослідження міст, проєктування цих просторів у постійному діалозі та через учасницькі практики з місцевою громадою.

Результатом «Конструкцій взаємодії» стане архітектурний проєкт міського публічного простору для однієї з локацій Херсона та опубліковане на texty.org.ua дослідження про місто.

Публічний простір для відпочинку та дозвілля громадян планують розташувати на вулиці Суворова – на майданчику між планетарієм та Корабельною райрадою.

Довідка. ГО «Гараж Генг» з 2008 року популяризує ідеї сталого розвитку. Знаходить шляхи взаємодії між бізнесом та громадянським суспільством. Винаходить програми активізації міст, працює над розвитком спільнот та територій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: