У Херсоні школи частково переведені на дистанційне навчання

На 15 вересня, за інформацією керівників закладів освіти та Херсонського міськрайонного відділу «Херсонського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я», у 11 дітей шкільного і дошкільного віку, а також в 1 працівника школи виявлено позитивний тест на коронавірус.

З цієї причини на дистанційне навчання переведено 12 класів з 7 шкіл, на самоізоляції знаходиться 2 дошкільні групи з 2 дитячих садків. 

В управлінні освіти міськради наголошують: у закладах освіти щоденно проводиться роз’яснювальна робота з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики коронавірусної хвороби.

Так, розроблено алгоритм дій керівника у разі виявлення у здобувача освіти або працівника ознак гострого респіраторного захворювання; щоденно проводиться термометрія співробітників закладів освіти, у разі виявлення співробітника з підвищеною температурою, його не допускають до роботи; в закладах освіти обладнано ізолятори. 

Окрім того, при управлінні освіти створена робоча група, яка проводить перевірку закладів освіти щодо створення в них безпечних умов для учасників освітнього процесу, з урахуванням епідемічної  ситуації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: