У Херсоні Служба безпеки приховує кримінал

Побори з водіїв та власників великогабаритного транспорту на вагових постах у Херсоні – то великий незаконний бізнес на Херсонщині. Важко знайти хоч одного водія, який не стикався з тиском співробітників Чорноморського управління Укртрансбезпеки. Втім давати свідчення та вголос заявити про побори наважуються одиниці.

 

Один із таких людей нещодавно звернувся до нашої редакції і розповів, що на посту «Пасат» (Антонівський міст) став жертвою поборів деяких інспекторів на прізвища Єршов та Кравець. Ми вирішили розібратися детальніше.

 

Рекет на вагових комплексах запровадив начальник Укртрансбезпеки Ігор Пастух. Він разом із своїм партнером по криміналу В’ячеславом Філончуком (який курував транспортну галузь при облдержадміністрації) заробляли на таких схемах мільйони на місяць. Втім з часом між партнерами пробігла кішка. Про це повідомляє інсайдер з Укртрансбезпеки.

 

Після часткового викриття схем Пастуха-Філончука та звільнення першого зі служби кримінал Чорноморського управління Укртрансбезпеки розколовся на два табори. Частина інспекторів продовжувала побори та зносила їх Пастуху, інша частина – Філончуку через головного спеціаліста служби Андрія Зоріна.

 

Як пояснив наш інсайдер, інспектори Єршов та Кравець збирали кошти саме для Зоріна (рядовий спеціаліст мільйонер навіть по декларації) та Філончука.

 

Питаєте себе – чи можливо таке у правовій державі? Можливо, лише з дозволу служби безпеки та правоохоронних органів!

Як роз’яснює наш інсайдер, групу Філончука та Зоріна підтримує колишній радник начальника управління Служби безпеки області Владислав Таран. Саме завдяки його протекції Андрій Зорін вже кілька разів намагався протиснутися у столиці на заступника начальника Чорноморського управління Укртрансбезпеки, аби очолити злочинне угрупування.

 

Тож виходить, у СБУ не лише знають про транспортне ОПГ, а й умисно закривають на його дії очі. Падає авторитет правоохоронців у країні, падає авторитет Президента… Транспорт і бізнес гальмують розвиток…

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: