У Херсоні суд відмовив у позові колишньому очільнику Укртрансбезпеки (відео)

Вчора, 5 листопада, Херсонським окружним адміністративним судом було ухвалено рішення щодо відмови у задоволенні позовних вимог Пастуха Ігоря Олександровича.
Так, у своїй позовній заяві колишній начальник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки просив скасувати наказ щодо звільнення за наслідками дисциплінарного провадження. Підставами для звільнення стали порушення присяги державного службовця, а також порушення вимог Закону України «Про державну службу» в частині, що стосується відсутності на робочому місці під час його відсторонення.
Про це активісти «Народного контролю» висвітлювали в ЗМІ неодноразово.

У суді Пастух І.О. вибрав наступну лінію доказової бази, зокрема:
— твердження громадських організацій про те, що на ФОП Шмагановського здійснюється постійний тиск є необгрунтованим;
— скарги як працівників управління, так і від відряджених до Управління щодо перешкоджання їх роботі не надходили та є особистою неприязню;
— під час відсторонення від виконання посадових обов’язків перебував на робочому місці (яке є всією Херсонською областю), та здійснював контроль та перевірку виконання ними своїх посадових обов’язків, підтримку працівників у складні часи, хвилювався за налагоджену ним роботу управління, у т.ч. і щодо здійснення ГВК-контролю);
— наявність порушень під час здійснення дисциплінарного провадження;
— звільнення відбулося під час його перебування на лікарняному (проте, чомусь забув про свою хворобу, яка стала потребувати термінового лікарняного саме у день видачі наказу про його звільнення, поінформувати керівництво).
Лікарняні Пастуху видавала приватна клініка «Богдан» з міста Нова Каховка. Фонд соціального страхування перевірив лікарняні та виявив порушення в наданні цих лікарняних. По цьому факту відкрито кримінальне впровадження.
Проте, суд після уважного вивчення наведених сторонами доказів ухвалив рішення, згідно якого вбачається, що доводи позивача є безпідставними.

Тепер Пастух І.О. немає право займати державні посади.

Активісти «Народного контролю» візьмуть під контроль, щоб Ігоря Пастуха не змогли призначити на державні посади, — прокоментували ситуацію представники ГР «Народний контроль».

Одне з найбільш яскравих розслідувань про корупцію в транспортних перевезеннях:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: