У Херсоні свавілля браконьєрів знову кришує Артющик (відео)

Рибна галузь у Херсоні – одна з таких, куди «зелені зміни» так і не дійшли. Рибоохоронна реформа виявилася лише втішним гаслом. На ділі ж переворотів не відбулося ані в кадрах, ані в угіддях.

Перша ж заборона на крупний вилов показала – приміські плавні просто кишять браконьєрами.

 

У приймальню «Народного контроля» звертаються дачники. Вони скаржаться на свавілля браконьєрів, яких кришує рибоохоронний патруль на чолі все з тим же Богданом Артющиком (поновленим на посаді).

  • Прості рибалки не можуть нічого піймати, бо усю Цюрупинську та Спортивну конку перегороджують сітками. Вихідними я зателефонувала у патруль та дала чіткий орієнтир, де бачила встановлені сітки – повалене дерево. Згодом передзвонила — сказали, що були, але не знайшли сіток. Але не знайти було нереально! Висновок один — роботу зі скаргами мешканців не проводять. Тобто успішна робота, яку вони викладають на сайті, повна фікція.

Про браконьєрське самоправство розповідає на відео і заступник керівника Нацпарку Дмитро Кірін. Каже прямо: реформа фікція – усі куми-корупціонери , як і раніше, на місцях. Також працівники Нацпарку надали журналістам багато відео, де вони чи не щодня витягають з річкових угідь десятки сіток. Факт на лице – браконьєрство на Херсонщині явище системне.

Протягом багатьох років «Народний контроль» нищить корупційну складову херсонської рибоохорони. На жаль, і зі зміною Президента гроші, рибні делікатеси та столичні зв’язки продовжують бути вирішальними у цій справі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: