У Херсоні у будівлі, яку облаштували за бюджетні 13 млн грн і нещодавно відкрили, вже тече дах (відео)

Вже почалися проблеми через недоробки під час капітального ремонту будівлі, куди переїхав Херсонський міський відділ реєстрації місця проживання.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на видання Kherson.net.ua.

Видання цитує начальника відділу Світлану Беседіну, яка стверджує, що капітально відремонтована будівля на вулиці Суворова, куди наприкінці листопада переселили відділ, виявилася дуже проблемною. При тому, що ремонт коштував 13 млн грн.

«Є перші питання до якості робіт. Дощів серйозних ще не було, а у нас вже сьогодні є затікання покрівлі, горище не закрите, поріг не зроблений, навіть козирка над входом не зробили. На всі мої питання мені в УКСі відповідають – в процесі. Дуже мені б хотілося розуміти, навіщо на вході в туалет для маломобільних людей зроблений поріг», – каже Світлана Бесєдіна.

З приводу великих черг, які утворюються у відділі і були предметом нарікань містян, вона сказала, що зараз одна з головних причин черг — перебування на лікарняному шести співробітників відділу.

Нагадуємо, що за фактом витрачених коштів на це приміщення, міськраду підозрюють у відмиванні бюджетних грошей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: