У Херсоні відбудеться фестиваль LEGIO Historica

Історичний фестиваль LEGIO Historica вчетверте повертається у місто Херсон!
Про це у соціальній мережі facebook повідомили організатори фестивалю:

Не дивлячись на усі негаразди, команда нашого історичного проєкту продовжує доводити, що історія — це зовсім не нудно!

2 та 3 жовтня 2021 року у Літмузеї — відділі Херсонського обласного краєзнавчого музею, арт-просторі FREEDOM, Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара на вас чекатимуть найкращі дослідники та публічні історики міста і всієї України з цікавими лекціями, майстер-класами, настільними іграми, кінопоказами, книжковою ярмаркою, дискусіями та інтригуючими презентаціями. Ми говоритимемо про археологію, таємниці архівів, нетривіальні сторони історії і, як ніколи багато — про місто Херсон і його (анти)героїв, розбиратимемось з тим, як історія може допомогти нашому регіону у формуванні іміджу на всеукраїнському та міжнародному рівнях.
Організатори повідомляють, що вхід на усї заходи фестивалю — вільний!
Довідка.
Фестиваль організований у межах Міської програми «Молодь Херсона» 2021-2025 рр. за підтримки Управління молоді та спорту Херсонської міської ради. Захід буде проведений з дотриманням усіх карантинних обмежень.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: