У Херсоні відбудеться конференція присвячена підвищенню енергоефективності житлових будівель

Системи централізованого теплопостачання України в жахливому стані. Одна з вагомих причин — великі борги населення перед постачальниками тепла. Мешканці  багатоповерхових будинків не хочуть розраховуватись за віртуально нараховане по квадратним метрам загальної площі тепло. Неможливість регулювати та  сплачувати за фактичне спожите тепло в помешканні – самий більший стримувач термомодернізації в нашій країні. Енергетична незалежність держави неможлива, якщо не модернізувати наші будинки. Наразі неутеплені, неефективні будівлі з відкритими кватирками споживають велику кількість блакитного палива та гріють вулицю. В той-же час існують як технічні рішення так і фінансові механізми, які дозволяють радикально зменшувати споживання теплової енергії багатоквартирними будинками, де створено ОСББ.

З метою вплинути на цей процес, Громадське об’єднання «Херсонський обласний центр енергоефективності та екології» за підтримки ПРООН та  Фонду енергоефективності, в рамках двадцять другої галузевої будівельної виставки «Будіндустрія 2021. Енергозбереження», 08 квітня 2021 року з 14-30 до 17-00 проводить конференцію «Підвищення енергетичної ефективності житлових будинків – шлях до енергетичної безпеки України».

На конференцію запрошені представники теплопостачальних організацій, представники ОСББ, та громадські діячі. Також на конференції будуть присутні представники міст Миколаєва, Одеси та Маріуполя, які поділяться своїм досвідом.

Будуть розглянуті наступні питання:

  • існуючі механізми впровадження енергоефективних заходів в будинках ОСББ
  • досвід впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності будинків
  • розробка спільних дій керівництва міста, ОСББ та теплопостачальних організацій з метою впровадження енергоефективних заходів.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: