У Херсоні відбудуться громадські обговорення щодо ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», 4 березня 2020 року о 14-00 годині в малому залі засідань Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 37, другий поверх, відбудуться відкриті обговорення за участю громадськості проєкту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення на території міста Херсона ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік».

З проєктом регуляторного акта (ставками податку та пільгами з його сплати) можна ознайомитися на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів в розділі «Економічна сфера/Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів».

Довідки можна отримати за телефоном 22 42 61 (головний спеціаліст управління комунальної власності міської ради Тамара Бабкініс).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: