У Херсоні викривають змови мерії з підрядниками

 

Херсонською місцевою прокуратурою направлено до Херсонського міського суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у грудні 2017 року директор товариства, що виконувало роботи з реконструкції зовнішнього освітлення у рамках пілотного проекту із заміни лампових світильників на світлодіодні на проспекті Ушакова у Херсоні, неналежно виконав свої службові обов’язки. Зокрема, він не перевірив обсяги та об’єми виконаних робіт залученою ним же субпідрядною організацією.

Унаслідок такої недбалості, комунальному підприємству — замовнику робіт було заподіяно істотну шкоду на суму 110 тис. грн.

Наразі досудове розслідування завершено. З метою забезпечення відшкодування завданої шкоди прокурором в інтересах комунального підприємства заявлено цивільний позов на суму завданих збитків.

На жаль, прокуратура сьогодні викриває підрядників, які пиляли з мерією гроші три роки тому. Оперативність у корупційних справах, вочевидь, не їх коник.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: