У Херсоні вимагатимуть звільнення керівництва правоохоронних органів

Про це у соцмережі повідомляє Громадський рух «Народний контроль» (Херсон).

До уваги громадян! Після закінчення карантину, 12.05.2020 о 10:00 планується проведення мирного зібрання під стінами Херсонської обласної прокуратури та ГУНП України в Херсонській області з приводу системної злочинної бездіяльності прокуратури, поліції, судів області, з вимогою відставки керівництва.

Так відбувались неодноразові прийоми потерпілих від злочинів громадян протягом року керівництвом правоохоронних органів області, Херсонської обласної державної адміністрації, Генеральної прокуратури та Офісу Президента України. Людям під камери обіцяли поновити порушені їх права, притягнути до відповідальності злочинців та покарання безвідповідальних чиновників. Цього не відбулось. Мінялись керівники але справи не зрушені з місця ні на крок, деякі взагалі позакривали тихенько використовуючи карантин. Влада знову показала що вона нічим не відрізняється від попередників.

Громадянам які постраждали від бездіяльності правоохоронців просимо приєднуватись та повідомити про такі факти за номером телефону +380503901377!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: