У Херсоні вимагають відставки прокурора (відео)

Херсоні вимагали перевірки роботи та відставки зампрокурора області Костянтина Шабуняєва. Із відповідними вимогами до стін облдержадміністрації прийшли херсонці та жителі селища Антонівка.

Валерій Гурківський, голова херсонської організації «Народного контролю», говорить, що сьогодні важливо, аби звернення людей почула обласна влада. Саме тому і прийшли під стіни ХОДА, де й озвучили чіткі вимоги до керівництва.

https://khersontv.com/khersontsi-ta-narodnyj-kontrol-vymahaiut-vidstavky-zamprokurora-oblasti-shabuniaieva/

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. анатолій

    В ХОДА по барабану, що згідно конституції владою є народ, вони знають, що в Україні бардак і протирати штани на тих самих табуретках будуть і надалі. І це не залежить хто президент або прем’є́р-міні́стр, тому що державою керують не вони. Вони слуги та не народу,що зробив керівник ОДА за рік роботи, чим може похвалитися тим, що вніс пропозицію знести в Каховкі тачанку, так то памятник керівникам які прийшли з нівідкуди та туди і підудь бо нічого не зробили для області.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: