У Херсоні виступили проти продажу української землі (ВІДЕО)

Громадські активісти, фермери, аграрії та депутат обласної ради взяли участь у засіданні Херсонського обласного об’єднаного штабу захисту української землі.

 

Штаб проти продажу землі в такій редакції закону, який зараз розглядають у Верховній раді та який має відкрити ринок земель. Цей документ не враховує багато ризиків та є недопрацьованим. Зокрема, не проведена інвентаризація, не розроблений механізм повернення ділянок у державну власність, не враховані загрози перенасичення пестицидами ґрунтів, не створені комісії щодо контролю за використанням земель.

Днями обласна рада прийняла звернення до президента та народних депутатів з вимогою відмовитися від прийняття законопроекту про продаж землі. Таке ж звернення підписали і в інших областях, підписують вже і в окремих громадах.

Фермери  та депутат обласної ради Леонід Кириченко заявили, що у разі прийняття законопроекту у тому вигляді, який є, у столиці будуть масові мітинги.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: