У Херсоні визначили, скільки грошей треба на боротьбу з вірусом (Відео)

На сесії Херсонської міськради депутати протягом години обговорювали боротьбу з короновірусом та намагалися визначитися, скільки ж грошей виділити на медицину.

Департамент охорони здоров’я Херсона попросив з бюджету 29 мільйонів, аби дозакупити апарати штучної вентиляції легень (яких усього лише 28), маски та захисні костюми для медпрацівників. Втім мер із департаментом фінансів змогли урізати з кошторису лише 11,5 мільйонів, на які протягом місяця збираються дозакупити обладнання.

 

Депутати Оксана Дякова, Олег Романюк та Артем Кияновський наполягали, що цієї суми вкрай недостатньо і саме час переглянути пріоритети: перенаправити усі видатки на капітальні будівництва на медицину. Олег Романюк також запропонував зняти додаткові кошти з дитячого шкільного харчування, поки дітлахи на карантині, та призупинити оснащення ще неіснуючого будинку ветеранів – кінотеатру «Іскра». Втім пропозицію більшістю голосів не підтримали.

Після довгих дискусій у сесійній залі таки проголосували за майбутнє дофінансування боротьби з коронавірусом за рахунок вільних залишків.

Друга частина сесії не відбулася – з’явилося менше половини депутатів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: