У Херсоні вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС (фото)

26 квітня виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам’яті. Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат, забравши та покалічивши людські невинні життя. Катастрофа спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження та позбавила домівок тисячі людей. Водночас Чорнобильська аварія також показала, наскільки великою може бути людська самопожертва.

Сьогодні команда «Народного контролю» разом з громадськими організаціями «Асоціація «Афганці» Чорнобиля» та ГО «Херсонська громадська організація «Союз ветеранів і інвалідів Чорнобиля» вшанувала пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи прийнявши участь у мітингу присвяченому 35-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС. Разом з очільниками області та представниками місцевої влади актив «Народного контролю» поклав квіти біля пам’ятнику жертвам Чорнобиля. Очільник організації Валерій Гурківський звернувся до херсонців з промовою, в якій виразив глибоку шану людям, які ціною власного життя врятували світ. Найвидатніших ліквідаторів міста було нагороджено подяками та медалями. Ми вдячні громадській організації «Добродія» та особисто Вікторії Гавренковій, Олегу Романюку і Сергію Дмитрієву за допомогу в організації заходів приурочених до 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, — повідомив «Народний контроль» у соцмережі facebook.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: