У Херсоні встановили камери автофіксації порушення правил дорожнього руху (відео)

У Херсоні з 3 листопада запрацювали 4 камери автофіксації порушення правил дорожнього руху. Таких в Україні зараз 236.

Сергій Туровнік має водійський стаж 30 років. Говорить, ці прилади впливають на поведінку водія на дорозі.

«Як знаєш, що камера, ти постійно пригальмовуєш і якась відповідальність за це є», — каже водій.

Одна з камер встановлена на Бериславському шосе, одна — на вулиці Перекопській і дві — на Нафтовиків. Ці напрямки обрали через велику кількість дорожньо-транспортних пригод та порушень дорожнього руху, пов`язаних з перевищенням швидкості, розповіла виконувачка обов`язків старшого інспектора пресслужби управління патрульної поліції у Херсонській області Вікторія Лапіна.

«Камера за допомоги лазера фіксує, робить фото і відеофіксацію автомобіля, визначає швидкість. Ці дані відправляються до загального сервера. Проходить декілька моментів обробки за загальними базами, встановлюються номерні знаки, власник автомобіля і вже потім складається адмін постанова», — каже Вікторія Лапіна.

Автофіксація порушень починається при швидкості руху вище 70 кілометрів на годину, додає Вікторія Лапіна. За це передбачений штраф у 340 грн. Але, на сьогодні, якщо особа протягом 10 днів оплачує штраф, то сума зменшується до 170 грн.

За словами Вікторії Лапіної, після встановлення таких камер в Україні за статистикою кількість ДТП через перевищення швидкості зменшилася на 65 відсотків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: