У Херсоні за ініціативи громадськості аудитори перевірять діяльність депутата (відео)

Сьогодні відбулась позачергова сесія Херсонської міської ради, на якій представники громадських організацій «Народний контроль» та «Антонівська хвиля» звернулися до депутатів міськради з вимогою перевірки діяльності екс-голови Антонівської селищної ради, депутата міськради від «Блоку Володимира Сальдо» Ігоря Семенчева-молодшого.

Крім того, громадськість вимагає перевірки роботи ліквідаційної комісії щодо майна Антонівської селищної ради.

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв та депутатський корпус підтримали вимогу «Народного контролю» та «Антонівської хвилі». Мер готовий призначити аудиторську перевірку протягом двох тижнів.

Варто відзначити, що на захист Семенчева стала його колега по фракції Ольга Співакіна та депутат від «Слуги народу» Юрій Попутько. Сам Ігор Семенчев на сесії не був присутнім.

Нагадаємо, що по Ігорю Семенчеву-молодшому було відкрито кримінальне провадження за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, розтратою чужого майна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: