У Херсоні загострюється протистояння між секретарем міськради та депутатами

Знищення міста Херсона набуло реактивної швидкості!!! До закінчення каденції Миколаєнка — Козакова та їх «молодої команди» залишилось 4 місяці. Мабуть тому, частина депутатів, чиї статки зросли за останні 5 років, вирішили «приватизувати» за цей час те, що не встигли відібрати у громади міста за останні декілька років.

Але на заваді встала секретар ради Урсуленко. Вона не дала приватизувати та забудувати ларьками та «пивняками» Придніпровський парк (парк Маргелова), не дала приватизувати 90 об’єктів комунального майна, серед яких бібліотеки, дитячі клуби тощо, завадила «поділити» між збитковими комунальними підприємствами бюджетні кошти. Тому група широко відомих у вузьких колах депутатів, які відчули себе «скривдженими» («обіженими»)  вирішили зняти з посади секретаря ради Урсуленко, яка стала заважати в реалізації «корупційних схем».   До того ж, комусь з кандидатів у мери політтехнологи розказали, що стати міським головою буде простіше, якщо отримати «кресло» секретаря ради.

Але, не дивлячись на те, що міський голова щойно відпочив у відпустці, сил йому не вистачає навіть на те, щоб зібрати до купи депутатів. Сесію міської ради ось вже шостий раз не може зібрати ні голова, ні його заступник. Що вже й казати за вивезення сміття, або за ремонт доріг, або за збереження історичних пам’яток в місті. Амброзія та гори сміття, сухі дерева, які калічать людей та руйнують автівки, дикі собаки і коти, напівзруйнований житловий фонд, розбиті вікна недобудованих монстрів в історичній частині міста, наркоманія та поножовщина – ось неповний перелік сформованого міським головою та його найближчим оточенням іміджу сучасного Херсону ХХІ століття!

От якби ж депутати так наполегливо і завзято боролися за наше місто, як вони виборюють шматочок бюджету та майна заради задоволення власних інтересів! Виявляється і сили в них є, і слова гарні вони знаходять, і працівників своїх підприємств вони можуть організувати і привести на сесію, щоб захистити свої власні забаганки. Це скільки б користі було, якщо б ця вся армія депутатів зі своїми «помічниками та активістами» замість засідання на сесії та вийшла прибирати від сміття наше місто! Досить скубтися та з’ясовувати, хто кому заважає! Не вмієте організувати роботу комунальних та інших служб у місті – то виходьте самі прибрати сміття та бруд.

Бо все частіше чуємо від мешканців міста, що настав час прибрати корупцію та бруд з будівлі міської ради!

Люди в Херсоні та Україні терплячі. Але коли в українців терпець уривався, то навіть батько Махно не завжди міг вгамувати народний гнів.

Депутати! Не виносьте на розгляд питання про довіру-недовіру, про обрання-переобрання! Вам залишилось всього 4 місяці! Спробуйте навести  лад в Херсоні, спробуйте зберегти для мешканців міста землю та майно! Попрацюйте для людей хоч 4 місяці!

Андрій Яценко

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: