У Херсоні закривають підхід до Дніпра (відео)

Антонівський селищний голова Ігор Семенчев «віджимає» у громади підхід до Дніпра, точніше — цілу вулицю Дніпровську (Антонівська). Днями за його вказівкою на ній почали встановлювати великий паркан — відгороджують центральну вулицю від води (на фото). Зауважимо, що ця ділянка входить до 100-метрової охоронної зони та її «віджимання» в народа — то порушення як мінімум Водного кодексу України.

На місці побували журналісти та депутати Херсонської міськради Олег Романюк, Віталій Богданов та Олександр Кривчун.

Навіщо Семенчев це робить? На цій вулиці стоїть його палац (на фото зліва на задньому плані), а біля води у цій зоні ділянка у 7 га виділена його співмешканці. Тобто відгородивши для себе та кількох сусідів вулицю, він по факту створює собі придніпровський гігантський маєток, де зможе зробити собі приватний пляж.

Чому Ігор Семенчев сьогодні настільки безкарний? Хоче — «віджав» вулицю та 100 метрову зону біля води? Може тому, що товаришує з сусідом — заступником Херсонської обласної прокуратури Костянтином Шабуняєвим, який його прикриває? Просимо вважати матеріал зверненням до правоохоронних органів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: