У Херсоні запустили виробництво безпечного замінника рідкого хлору

В обласному центрі запустили власне виробництво гіпохлориту натрію — безпечного реагента, що використовують для знезараження води замість вкрай токсичного рідкого хлору.

На знімку: такий вигляд має новий електролізний комплекс для виробництва гіпохлориту

Для закупівлі обладнання електролізного комплексу, який розмістили на насосній станції міськводоканалу № 4, сто тисяч євро надали Асоціація водоканалів Словаччини та Словацька агенція з міжнародного співробітництва та розвитку. Грант є фінансовою допомогою, що не потребує повернення. Тобто його можна вважати цінним подарунком, за який працівники КП «Виробниче управління водоканалізаційного господарства Херсона» безмежно вдячні. Адже потрібні 13 тонн гіпохлориту для насосної станції № 4 у селищі Текстильників раніше доводилося закуповувати, часом навіть за кордоном, і вартість таких закупівель сягала понад двісті тисяч гривень щороку. А тепер реагент власного виробництва коштуватиме принаймні наполовину дешевше. Тож зекономлені кошти можна буде інвестувати в інші проекти.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ. Голос УКРАЇНИ

Фото з сайту ВУВКГ Херсона.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: