У Херсоні заручниками ЖЕКу стали учасники АТО, переселенці та діти (відео)

Знеструмлений гуртожиток. Фото: Суспільне

З ранку 20 січня 2022 року в Херсоні від постачання електроенергії відключені гуртожитки на Комкова, 76-6, та 76-в.

Мешканці, серед яких діти, люди похилого віку, ВПО та учасники АТО, інваліди в зимову пору року вже добу без світла, крім того в цих приміщеннях встановлені електроплити, у зв’язку з чим не можливо навіть приготувати їжу та нагодувати дітей.

Так в заручниками Суворовського (якому сплачується кошти за електроенергію) стали сотні людей, серед яких навіть ті, що не мають заборгованості.

На теперішній час мешканці звертаються до міської влади, мітингують біля міської ради, але наші «керманичі» не мають бажання спілкуватись, керівник ЖЕК відповіла щоб не стояли не страйкували, а перерахували їй кошти. Мешканці гуртожитків неодноразово звертались з проханням дозволити прямі договора з обслуговуючими компаніями на постачання кожній кімнаті електроенергії, але від місцевої ради отримують відмову.

Мешканці публічно звертаються до громадськості через соціальні мережі:

Що стосується електропостачання мешканців, то воно сплачується безпосередньо на рахунок ЖЕК, але питання чому з того часу як гуртожиток перейшов до Херсонської міської ради на баланс і почав обслуговуватись ЖЕКом №1 є проблеми з електропостачання і кожного року 2-3 рази на рік у мешканців є конфлікт з того, що обленерго відключає гуртожиток повністю від отримання електропостачання у зв’язку з тим, що ЖЕК не перераховує кошти.

Висновок доволі простий — кошти, які потрапляють за квартплату та за електроенергію використовуються посадовими особами ЖЕК №1 для, в першу чергу, своєї заробітної плати, а в другу чергу — на поточні ремонти своєї адміністративної будівлі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: