У Херсоні завтра послаблять карантинні обмеження (відео)

У Херсоні послаблять карантинні обмеження. Планується, що до шкіл з 19 квітня повернуться учні початкових та одинадцятих класів, дозволять роботу непродовольчих ринків. Про це розказали на брифінгу у міській раді.

«З 1 квітня у місті виявлено 1575 хворих на COVID-19. Госпіталізовано 305 осіб і, на жаль, померли 27 осіб з 1 квітня. В трьох міських лікарнях розгорнуто 615 ліжкомісць для госпіталізації хворих на коронавірус. Станом на сьогоднішній ранок у закладах охорони здоров’я міста перебувають 373 людини», — говорить в.о. заступниці Херсонського міського голови Світлана Чепіга.

Херсонські лікарні, каже Світлана Чепіга, повністю забезпечені киснем та засобами індивідуального захисту. Наразі у місті зайнято трохи більше половини ліжок для лікування хворих на коронавірус.

Блокпост на в’їзді до Херсона з боку Миколаєва, який встановили 8 квітня, залишиться. Поліцейські і надалі вимірюватимуть температуру усім, хто їде із сусідньої області.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: