У Херсоні зекономлять на знезараженні води

В обласному центрі запустили виробництво власного гіпохлориту натрію — безпечного реагенту, який використовують для знезараження води замість украй токсичного рідкого хлору.

На знімку: такий вигляд має новий електролізний комплекс для виробництва гіпохлориту

Для закупівлі обладнання електролізного комплексу, який розмістили на насосній станції міськводоканалу № 4, кошти в сумі 100 тисяч євро надали Асоціація водоканалів Словаччини та Словацька агенція з міжнародного співробітництва та розвитку. Причому грант є фінансовою допомогою, що не потребує повернення. Тобто його можна вважати цінним подарунком, за який працівники комунального підприємства «Виробниче управління водоканалізаційного господарства Херсона» безмежно вдячні. Адже потрібні 13 тонн гіпохлориту для насосної станції № 4 у селищі Текстильників раніше доводилося закуповувати — часом навіть за кордоном, і вартість таких закупівель сягала понад 200 тисяч гривень щороку. А тепер реагент власного виробництва коштуватиме як мінімум наполовину дешевше. Тож зекономлені кошти можна буде інвестувати в інші проекти — адже «дірок» у господарстві комунальників вистачає.

Голос України

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: