У херсонській бібліотеці говорили про секрети сімейного життя

Історія кохання тривалістю в 40 років і більше. Дев`ять пар зібрались у бібліотеці-філії № 3 Корабельного району Херсона та поділились секретами свого сімейного життя.

Світлана та Віктор Гремляцькі зустрілись 1973-го року на заводі. Подружжя разом 45 років. Віктор Гремляцький говорить, що це любов на все життя:

“Ми ближче познайомились 1973-го року, коли цей молодий спеціаліст вирішив вступити до інституту. В мене є товариш. Ми вирішили їй допомогти. Через рік або навіть менше, ми так покохали один одного, що вирішили подати заяву до РАЦСу. 26-го квітня 1974-го року ми розписались. З тих пір, ми не розлучаємося. Все життя у нас було щасливим, але як кажуть, зима не без морозів, не завжди є квіти. Ми один без одного просто не буваємо. Навіть знайомі, коли зустрічають когось одного, то вони обов’язково запитають, а де другий? Чому другого немає”?

Світлана Гремляцька розповіла про подружнє життя:

“Ми ведемо активний спосіб життя. Любимо риболовлю, йогу. У нас двоє прекрасних діток. Найпам’ятніші дати в нашому житті – це народження діток. Син народився першим, — донька — другою. Коли ми роз’їжджаємось кудись, то постійно на зв’язку. Щось нас тримає разом”.

Валентина та Юрій Валюшки прожили разом 55 років, розповіла жінка:

“Молодими ми зустрілись. Покохали один одного. Одружились. І ось вже 55 років разом живемо. Працювали. Старались. Ніколи концерти не пропускали. Танцювали ввечері, брали участь у художній самодіяльності. Ходили в походи. Ось така була юність. Було дуже весело. Ми були щасливі. Я інженер. Юрій Олексійович – начальник ОТК. Все було добре”.

На 17-те лютого у територіальному центрі соціального обслуговування Корабельного району у відділенні денного перебування 880 пенсіонерів, розповіла завідувачка відділення Олена Юдіна:

“У нас у відділенні денного перебування усього 2000 людей. З них 880 – пенсіонери, 1200 – люди з інвалідністю І, ІІ та ІІІ групи. У нас є психолог, який проводить тренінги. Також є реабілітолог. Ми відвідуємо усі музеї Херсона. Буваємо на різних заходах, які проходять у місті. Ось нещодавно були на концерті в музичному училищі”.

Людмила Романчук, завідувачка бібліотеки-філії №3:

“Наша бібліотека-філія № 3 ЦБС обслуговує користувачів різного віку. Починаючи від дошкільнят до людей похилого віку. Заходи бібліотека проводить різної тематики – це екологічні, національно-патріотичні, виховні заходи. Також ми популяризуємо українську літературу”.

Суспільне

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: