У Херсонській міськраді розглянуть питання щодо звільнення заступників Миколаєнко

На черговій сесії Херсонської міськради депутати розглянуть питання звільнення Ігоря Козакова та Інни Трибух з посад заступників міського голови. Відповідні проекти рішень оприлюднені на офіційному сайті. Призначив їх на посади колишній міський голова Володимир Миколаєнко.

Нагадаємо, що пленарне засідання сесії міськради призначено на 11 грудня. Варто зазначити, що Ігор Колихаєв досі не зміг сформувати більшість у сесійній залі. Через це кадрові питання поки не знаходять підтримки депутатів.

На посади своїх заступників Колихаєв пропонує Світлану Чепігу, Оксану Рукавішнікову та Владислава Кондратова. Наразі вони призначені радниками міського голови. Раніше в ЗМІ повідомлялося, що на посаду керуючого справами міськради планують призначити Юрія Погребного. Останній в соцмережах заявив, що на цей пост не претендує та взагалі відмовився працювати в апараті органу місцевого самоуправління.

Мій Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: