У Херсонській області створено Департамент реалізації гуманітарної політики

Щодо служби щастя Херсонської області голова облдержадміністрації Юрій Гусєв повідомив, що за кілька місяців роботи цієї унікальної для України (при цьому в кількох країнах вже успішно діють міністерства щастя) та важливої для області служби напрацьовано цілу низку заходів та пропозицій, розроблено методику розрахунку регіонального індексу щастя.

Під час карантинних заходів очiльник областi прийняв рішення посилити гуманітарний напрям роботи Херсонської обласної державної адміністрації. Саме тому на базі управління культури, молоді та спорту, а також служби щастя створено Департамент реалізації гуманітарної політики.

Один з підрозділів новоствореного структурного підрозділу здійснюватиме моніторинг та оцінку якості життя, збиратиме данi стосовно доступності послуг для громадян, проводитиме соціологічні дослідження з метою внесення змін до галузевих програм.

Крiм того, питання щастя та покращення якості життя людей потребують залучення громадськості, волонтерів, науковців та просто небайдужих людей. І для цього Юрiй Гусєв створив обласну комісію з питань щастя та покращення життя людей, координатором якої призначив свою радницю Марину Волошенко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: