У Херсонській області відкрилася чергова поліцейська станція

У селі Качкарівка Бериславського району відкрилася постійно діюча поліцейська станція. Вона обслуговуватиме жителів шістьох населених пунктів Милівської об’єднаної територіальної громади. Для Бериславщини це вже третя поліцейська станція, яка була вкрай необхідна жителям найбільш віддалених сіл.

Станція облаштована усім необхідним для роботи дільничного офіцера поліції. Кабінет оснащений необхідною оргтехнікою, є доступ до мережі Інтернет, а також є куточок з іграшками для дітей.

Робота поліцейської станції буде побудована на принципі постійної комунікації між жителями шести сіл і поліцейським. Головним завданням такої роботи є профілактика злочинності, оперативне реагування на заяви і повідомлення громадян, надання сервісних послуг населенню, забезпечення їх прав та свобод. У планах розвитку ОТГ є приєднання ще двох населених пунктів та введення посад громадських помічників дільничних поліцейських у кожному селі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: