У Херсонській області за тиждень на COVID-19 захворіло 28 медичних працівників

За оперативною інформацією, яку щоденно надає департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, у період з 18 до 24 січня в області зафіксовано 28 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед медичних працівників.

Станом на 25 січня загальна кількість захворювань медиків за час пандемії становить 1357 осіб, дев’ятеро померли, при цьому в області загалом зафіксовано 20 359 випадків захворювання на COVID-19.

Варто зазначити, що за оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області за останні два дні до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 20 осіб. Наразі в області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та пацієнтів з підозрою становить 25,4%.

В області збільшили кількість ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою до 2 284. З них 84,4% ліжок забезпечені медичним киснем, і наразі триває робота з дооснащення киснем ліжкомісць.

Лікарі області, що боряться з коронавірусом отримають систематичні виплати (300%) до заробітної плати. Це  приблизно 2600 працівників 10-ти базових закладів, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, а також працівникам екстреної медичної допомоги.

За матеріалами сайту Херсонської ОДА

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: