У Херсонському драмтеатрі глядачам роблять експрес-тести на COVID-19 (відео)

Відсутній ковід-сертифікат або ж забули пройти плр-тест? Для глядачів Херсонського облмуздрамтеатру імені Миколи Куліша це не стане на заваді, щоб потрапити на довгоочікувану виставу. Адже вперше у культурному осередку організували пункт проведення швидких тестів.

І хоча більшість людей прийшли до театру з готовими документами, зробити швидкий тест на виявлення антигенів Covid-19 зібралася чимало людей. З нами діляться, нові обмеження підтримують, адже турбуються про своє здоров`я.

Аби результат був точним, необхідно дотримуватись порядку дій. Медична сестра Людмила Миколаївна детально розповідає нам повний процес проведення експрес-тесту.

Загалом процедурою скористалось 12 глядачів, їх результати виявились негативними. Наголошує пан Олександр і на тому, що весь театр працює згідно затверджених правил карантину. Це дозволяє уберігати людей від небажаної інфекції.

Сюжет ТРК Херсон Плюс

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: