У Каланчацькій лікарні звільнили медперсонал

28 грудня було видане розпорядження головного лікаря Каланчацької лікарні Руслана Грекова. У тексті розпорядження, йдеться про те, що у зв’язку зі скороченням фінансування на заробітну плату працівникам, витрат на утримання підприємства та необхідністю проведення змін в організації ефективної роботи підприємства та праці, внесенням змін до штатного розпису на 2022 рік, адміністрація КНП «Каланчацька лікарня» попереджає працівників про можливе звільнення з займаної посади (основної та за сумісництвом), а також про те, що обсяг роботи за посадою може бути зменшено або скорочено. Про це інформує видання Херсонщина за день

«З дня повідомлення і до дня звільнення ви повинні виконувати обов’язки в повному обсязі, додержуватись правил внутрішнього трудового розпорядку», — попереджають медпрацівників.

Медичні працівники у Каланчацькій лікарні на умовах анонімності розповідають, що таке попередження отримали всі працівники лікарні, крім, можливо, адміністрації та бухгалтерії («вони «каста недоторканних»), однак вони нічого не збираються робити.

«Нас щороку то закривають, то відкривають. На 9 тисяч населення залишилось 15 лікарів, 44 медсестри, 43 молодших сестри. Лікарня розташована недалеко від кордону з Кримом, але всім (у Херсоні, в Києві) на це начхати.

Наша місцева влада їздила в Херсон, у Київ — просила допомоги, але марно. «Викручуйтесь самі». Улітку 2020 року в Каланчаку був бунт (закрили неврологічне відділення), хворих не довозили до опорних лікарень, вмирали в дорозі.

Відкрили неврологію, але закрили хірургію, дитяче, бо немає лікарів. Закриють лікарню — люди почнуть вмирати і знову бунт, а може, й гірше, бо кордон близько», — коментують ситуацію в лікувальному закладі звичайні працівники.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: