У Києві херсонський «Народний контроль» вимагає зустрічі з Володимиром Зеленським (відео)

Сьогодні в Києві, під Офісом Президента України, активісти херсонського «Народного контролю» вимагали зустрічі з Володимиром Зеленським.

Метою мирної акції було отримання коментарів від Президента щодо відсутності жодних дій у розслідуванні бездіяльності правохоронних органів в Херсонській області та схилинню до виконання даних обіцянок.

Зазначимо, раніше активісти «Народного контролю» тричі зверталися з проханням, почати службову перевірку правоохоронних органів. А 20 серпня, на зустрічі з херсонцями, Володимр Зеленський особисто дав обіцянку влаштувати зустріч з відповідними посадовими особами та допомогти у розслідуванні. Також Глава держави доручив своїм помічникам розглянути це питання, але на жаль ні від призначенних посадовців, ні від працівників Офісу Президента жодних дій не було.

Тому нам залишається сподіватися, що саме сьогодні під час протесту Президент нарешті почує херсонців та не залишиться байдужим до вирішення питання бездіяльності правоохоронних органів, — зазначають організатори.

Крім того, за словами активістів ця акція є безстроковою й вони не підуть з-під стін Офісу Президента без відповіді від Володимира Зеленського.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: