У Києві відреагували на заяви херсонських колаборантів

Так званий «заступник голови Херсонської обласної військово-цивільної адміністрації» Кирило Стремоусов заявив на пропагандистському каналі, що «влада» області звернеться до президента РФ з проханням включити область у склад Росії. Також він сказав, що на території Херсонщини не буде ХНР і не проводитиметься референдумів, «а буде прохання ввести область в склад повноцінного регіону Російської Федерації». Перший заступник голови Херсонської обларади Юрій Соболевський назвав маніпуляції зі «статусом» області нікчемними.

«Будь-які сценарії та маніпуляції зі «статусом» Херсонської області, як поточні, так майбутні, є юридично нікчемними та не відповідають ні позиціям органів місцевого самоврядування, ні громадянам, які на території області проживають. Херсонська обласна рада свою позицію визначила у прийнятих раніше зверненнях, а мешканці свою позицію показали на багатотисячних мітингах, що проходили по всій області. Херсонщина була, є та буде Україною», — написав Юрій Соболевський на сторінці у Facebook.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков у відповідь на запитання російському телеканалу про «статус» Херсонської області сказав, «бути чи не бути такому зверненню жителі самі мають вирішити». І таке рішення має бути «легітимним», як і Кримом.

«Це питання має бути чітко і ретельно вивіреним і оціненим юристами і правовиками, тому що, звісно, такі доленосні рішення повинні мати абсолютно чітке юридичне обґрунтування, бути абсолютно легітимним, як це було із Кримом», — сказав Пєсков.

Лише з проханням про помилування можуть звертатись посіпаки окупаційної «влади». Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк прокоментував заяву про зміну «статусу» Херсонщини.

«Єдине звернення, яке можуть готувати гауляйтери Херсонської області, — прохання про помилування після вироку суду. Окупанти можуть просити приєднати їх хоч до складу Марсу, хоч до Юпітера. Українська армія звільнить Херсон, які б ігр слів не вигадували окупанти», — написав Михайло Подоляк у телеграм-каналі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: