У мерії проголосували за «крадіжку» в громади

У мерії проголосували за крадіжку в громади

Сьогодні під час засідання Херсонського виконкому викрили схему крадіжки бюджетних коштів. Під час розгляду фінансового плану комунального підприємства «Міське дорожнє управління» ( під контролем Наталі Молнар) члени виконкому виявили розкрадання. Ціна літру пального, яке закладено у плані, перевищувало фактичну вартість не на гривну- дві, а на десятки гривень. Хитромудра Наталі Молнар та її новий підопічний в.о.начальника КП заклали ціну дизтоплива у 31 грн за літр. Насправді ж ціна дизтоплива на заправках міста приблизно 17 грн, а на опті і всі 14 грн.
Інформація, яку озвучив член виконкому Дмитро Харланов, викликала шок у херсонських автолюбителів, які були в залі під час засідання виконкому. Так довго дурити народ у Херсоні — то верх нахабства.
Після того як шокуюче питання було озвучене, більше за всіх захвилювався мер Миколаєнко: він заїкаючись почав повторювати, як це добре, що нарешті таке дешеве у Херсоні дизпаливо.
Дмитро Харланов запропонував чиновникам з управління доріг та КП просто списати ці захмарні цифри на раптову економію наприкінці року.

Виконком відпрацював як годиться у ручному режимі мера: кошти херсонських платників податків зайдуть в управлінні по такій схемі, а потім, вочевидь, загубляться у чиїхось кишенях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: