У Новій Каховці будують ЦНАП

Вже невдовзі доступ до швидких і якісних адмінпослуг отримають і жителі Новокаховської ОТГ. Адже наразі у м. Нова Каховка активно ведеться будівництво ЦНАПу.

Будівництво цього Центру має велике значення для громади, насамперед для реалізації пріоритетних завдань регіонального розвитку. Також завдяки вдалому розташуванню новий ЦНАП матиме можливість обслуговування громадян Херсонської області, а також вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій та АР Крим.

Проєктом також передбачається поліпшення благоустрою прилеглої території, її озеленення, оновлення пішохідно-транспортної схеми.

Окрім того, з відкриттям ЦНАПу вдасться  значно скоротити строки та процедури надання адмінпослуг, яких буде майже 700 в одному центрі. Центр повністю буде відповідати вимогам інклюзивності. Відвідувачі зможуть скористатися зоною для самообслуговування, отримати безкоштовну консультацію адміністратора.

На території Новокаховської міської ради проживає близько 70 000 жителів. Тож, кожного дня  користуватися послугами  ЦНАПу можуть до півтори сотні відвідувачів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: