У Новій Каховці до лікарні потрапив мешканець Росії, хворий на COVID-19

Станом на 16 березня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 16 хворих на СОVІD-19 та 7 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 30 нових захворювань. Але до звіту не потрапили 4 пацієнта Новокаховської лікарні, у яких при тестуванні вчора виявили COVID-19, повідомляє Online НК.

За даними, що надало редакції керівництво Новокаховської ЦМЛ, вчора з терапевтичного до інфекційного відділення з діагнозом коронавірус переведено: 11-річного школяра та його 39-річну матусю, які мешкають у Новій Каховці; 66-річного мешканця села Бургунка; 28-річного мешканця Росії, який приїхав в гості до родичів у Нову Каховку. До лікарні вони потрапил із захворюваннями на пневмонію та ГРВІ.

За даними головного лікаря КНП ЦПМСД Заріни Зінченко, у Центрі з початку пандемії зафіксовано 638 безсимптомного хворого на СОVІD-19 та 22 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 16 березня з обліку знято 630 осіб, які відносились до категорії безсимптомних хворих.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: