У Новій Каховці кандидатка прийшла на виборчу дільницю з агітацією

У Новій Каховці на виборчій дільниці №650612 кандидатка у депутати Новокаховської міської ради від Херсонської обласної організації політичної партії «Наш край» Ірина Борзова  перебувала з пакетом із символікою цієї ж партії.

Жінці зробили зауваження, однак вона відмовилася сховати пакет. Спостерігачка Громадянської мережі ОПОРА звернулася до поліції стосовно незаконної агітації в приміщенні для голосування, а також за межами дільниці.

На цій дільниці ОПОРА зафіксувала недостатню кількість кабінок та скриньок. Голова ДВК зазначив, що ТВК дільницю цим не забезпечила.

Відповідно ч.1 ст. 212-10 Кодексу про адміністративні правопорушення Ураїни проведення агітації поза строками тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
За коментарями звертайтеся:
Євгеній Гладкий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Херсонській області
тел.: +38 095 537 15 12
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: