У Новій Каховці на самоізоляцію відправлено 43 людини

В Новій Каховці 3 квітня за результатами ПЛР-тесту, який був зроблений власним лабораторним центром, у 57-річного мешканця Таврійська виявлено гостру респіраторну хворобу COVID-19, повідомляє Online НК.

Позитивний результат тесту був виявлений у одного з 27 хворих на пневмонію, який знаходився на лікуванні у терапевтичному відділенні Новокаховської Центральної міської лікарні.

Після отримання тестів департамент охорони здоров’я ХОДА наказав надіслати біологічні матеріали всіх хворих на пневмонію, що є в лікарні, для проведення контрольних тестів. Саме за результатами цього тестування і виявили одного інфікованого.

Як повідомив головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук на засіданні міської комісії з ТЕБ та НС, що відбулася сьогодні пізно ввечері, у чоловіка були відсутні всі симптоми, характерні цьому захворюванню. Саме тому він знаходився на лікуванні у терапевтичному відділенні.

Після отримання інформації про позитивний результат тесту, хворого було переведено у бокс інфекційного відділення, яке, за заявою головного лікаря, на 100% укомплектоване індивідуальними засобами захисту для роботи медиків в умовах епідемії.

Але не все так добре у терапевтичному відділенні, де знаходився на лікуванні хворий на COVID-19. Одразу ж 19 медпрацівників, які контактували з хворим, були відправлені на самоізоляцію додому. Та ж доля спіткала 19 людей, які лікувалися у відділенні разом з хворим. Ще п’ять (3 безхатченка, що лікувалися у відділенні, та 2 лежачих пацієнта) будуть проходити термін обсервації у приміщенні відділення, яке закрите для прийому нових хворих.

Але це ще не все! Є родичі хворого, медперсонал третьої амбулаторії сімейної медицини у Таврійську, де хворий до госпіталізації проходив амбулаторне обстеження у свого сімейного лікаря.

Тож до 43 осіб, які потрапили на самоізоляцію і обсервацію одразу, можуть додатися ще люди. Визначенням кола можливих контактів хворого вже займаються лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: