У Новій Каховці планують проводити енергоаудит у школах

Проблемі впровадження заходів з енергозбереження на об’єктах комунальної сфери була присвячена зустріч у виконкомі Новокаховської громади Херсонщини.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі капітального будівництва міськвиконкому.

Заступник міського голови Сергій Хоменко спільно з фахівцями відділу капітального будівництва виконавчого комітету міської ради провів робочу нараду з питання впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності на об’єктах соціальної сфери Новокаховської ОТГ.

У нараді взяли участь представники ТОВ «Укртехінвентаризація», які мають діючі кваліфікаційні сертифікати на проведення аудиту енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем і певний досвід реалізації програм.

Необхідність проведення наради виникла через актуальність питання енергоефективності та збереження природних ресурсів. Для реалізації проєктів у даному напрямку створено Державний фонд енергоефективності, діє декілька міжнародних грантових програм «GIZZ», «NEFKO» та ін. які спрямовують значні кошти саме на реалізацію заходів з енергозбереження та енергоефективності.

З метою можливого залучення небюджетних кошів та міжнародних грантів у розвиток соціальної сфери ОТГ та участі у конкурсах, присутні на нараді прийняли рішення щодо ретельного вивчення питання, підготовки розрахунків вартості розроблення енергетичних паспортів на об’єктах освіти для подальшого замовлення проектно-кошторисної документації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: