У Новій Каховці планують забезпечити радіоприймачами деякі категорії містян

У Новокаховському виконкомі підготували проєкт рішення «Про забезпечення радіоприймачами деяких категорій громадян у 2021 році».

Як сказано в документі, «з метою розширення інформаційного простору на території Новокаховської міської територіальної громади, забезпечення можливості мешканців Новокаховської міської територіальної громади бути обізнаними та поінформованими про діяльність місцевих органів влади та про події в країні та світі», виконавчий комітет міської ради затвердить Порядок забезпечення радіоприймачами мешканців Новокаховської міської територіальної громади у 2021 році.

Згідно порядку, забезпечення радіоприймачами здійснюється на безоплатній основі з розрахунку один радіоприймач на одне домогосподарство.

Придбати радіоприймачі планується для наступних категорій новокаховчан:

— осіб з інвалідністю І та ІІ групи по зору, осіб з інвалідністю І групи на візках, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення;

—  осіб з інвалідністю та одиноких осіб похилого віку, які перебувають на обліку територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

—  одиноких осоіб похилого віку, які є мешканцями старостинських округів;

—  учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, жертв нацистських переслідувань старше 80 років;

—  учасників війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни старше 80 років.

Головним розпорядником бюджетних коштів буде управління праці та соціального захисту населення, відповідальними виконавцями — старостати старостинських округів, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Таврійські вісті

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: