У Новій Каховці податківці перевіряли підприємців міського ринку

Спеціалісти управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели черговий інформаційно-просвітницький рейд на ринку міста Нова Каховка.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на прес-службу головного управління ДПС.

Нагадаємо, що за результатами минулого обстеження на ринку було встановлено 7 нелегальних найманих працівників та 10 суб’єктів, які знаходилися у стадії припинення, але продовжували здійснювати підприємницьку діяльність. Усі вони зобов’язувалися протягом двох тижнів виправити ситуацію і почати працювати в правовому полі, сплачуючи податки до бюджету Новокаховської міської територіальної громади.

Приємно здивувала спеціалістів податкового відомства інформація про те, що попередній інформаційний рейд має позитивні результати. Незважаючи на те, що минулого разу серед порушників були особи, котрі закривали торговельні точки аби уникнути відповідальності, постійно «зачинятись» вони наміру не мають. Мабуть, зваживши всі «за» та «проти», вирішили віддати перевагу офіційному статусу підприємця.

Варто відзначити, що за два тижні, які були надані порушникам для приведення своєї діяльності до законодавчих вимог, 29 громадян зареєстрували свою підприємницьку діяльність, 28 з них обрали спрощену систему оподаткування. А це майже втричі перевищує кількість зафіксованих попереднього разу порушень. Тож мешканці міста усвідомили переваги ведення бізнесу в законодавчому полі і зробили свій вибір на користь легальної праці.

Єдиний податок є одним із бюджетоутворюючих та в повному обсязі спрямовується до місцевого бюджету. Сплачуючи його своєчасно, підприємницька спільнота сприяє розвитку та благоустрою громади.

Окрім цього, із 64 суб’єктів підприємницької діяльності тільки 4 особи мали проблеми з офіційною реєстрацією бізнесу. Інші 60 підприємців мали в наявності свідоцтва про державну реєстрацію фізичних осіб – підприємців та укладені трудові договори з найманими працівниками.

Звичайно ж були і ті, які знову зачиняли свої магазини, тому спеціалісти податкового відомства не мали змоги поспілкуватися з ними. І це досить дивно, адже нормами Закону України від 04.12.2020 № 1072-ІХ для них передбачені суттєві пільги. Зокрема, єдиний внесок та єдиний податок спрощенці першої групи можуть не сплачувати по травень (включно) цього року. До того ж ці місяці несплати єдиного внеску включаються до страхового стажу.

Тож висновок один – тільки «прозорий» бізнес рейдів не боїться.

На завершення заходу підприємцям та найманим працівникам податківці вручили листівки щодо декларування доходів, використання електронних сервісів ДПС України та застосування РРО підприємцями – спрощенцями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: