У парку “Херсонська фортеця” демонтують оглядове колесо

Ілюстративне фото: відкрите джерело з Мережі

Найбільший атракціон міста та єдине оглядове колесо в обласному центрі планують знести найближчим часом.

Про це повідомляє “Голос України”.

Побачити Херсон з висоти пташиного лету у зимові свята городяни та гості міста вже не зможуть. Таке рішення ухвалила міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. І то не випадково: адже гігантська споруда відпрацювала більш як півсторіччя, її металеві конструкції фізично зношені. Тому їх подальша експлуатація загрожує «травмуванням та загибеллю людей», сказано у рішенні комісії.

У парках міста чимало атракціонів, і чи не всі вони потребують заміни або модернізації – адже застаріли і фізично, й морально. Та за демонтажем «чортового колеса» залишається пріоритет, оскільки його падіння може мати руйнівні наслідки: споруда може не лише поламати дерева, а й зачепити перехожих. Відтак, прибрати колесо вимагають терміново – муніципальну владу не зупинила навіть та обставина, що величезний атракціон знаходиться в оренді у приватного підприємця: договір з ним хочуть розірвати достроково.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: