У селищі поблизу Херсона «дерибан» земель прибрежної зони набув чималих масштабів

Про це у соцмережі фейсбук повідомляє «Самооборона Херсона».

У Антонівці дерибан земель прибрежної зони набув чималих масштабів. Відзначимо, що роками триває суд, де селищний голова Ігор Семенчев на лаві підсудних за хабар у 80 000 у . е за схоже виділення шматка землі під нібито автосалон. У цей час земля розбазарюється далі, у тому числі в прибережних зонах.

В порушення вимог законодавства України, а саме ст..19 Конституції України, ст..60, 61 Земельного кодексу України, ст.88 Водного кодексу України та окремих судових рішень, Антонівська селищна рада продовжує дерибан земель в прибережній смузі. Згідно кадастрової карти захоплена площа земель водного фонду за декілька місяців збільшилася з 8 га до 28га. Ще 20.09.2019 р. ГО «Антонівська хвиля» звернулася до місцевої прокуратури щодо законності передачі Антонівською селищною радою в приватну власність та в оренду земельних ділянок водного фонду площею понад 8 га за адресою пров. Янтарний, 34 та 36. Під час акції протесту 20.02.2020 р. активістами ГО передана скарга прокурору Херсонської прокуратури щодо відсутності реагування правоохоронних структур на вказаний екологічний злочин, але в наданому листі від 18.03.2020 р. перший заступник прокурора області Р. Михалюк знехтував порушене питання, відповідь на яке повністю проігнорував. В той час захоплена площа земельної ділянки водного фонду збільшилася до 28 га!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: