У сервісному центрі МВС Херсона запрацювала електронна черга (відео)

Просто та без зайвих труднощів херсонка Вікторія потрапила до черги для отримання послуг у сервісному центрі МВС. А допомогла їй у цьому нова функція під назвою «Запис в електронну чергу». Зі знімальною групою телеканалу «Херсон плюс» дівчина ділиться власними враженнями.

Територіальний сервісний центр МВС міста Херсон надає великий спектр послуг: отримання водійського посвідчення, довідки про відсутність судимості, перереєстрація транспортного засобу та інше. Щодня клієнтів тут чимало. За словами начальника ТСЦ МВС №6541 Валерія Кравченка, обслуговування громадян здійснюється за попередніми записами.

Якщо за певних причин людина не може скористатися функціоналом «Запис в електронну чергу» на сайті Головного сервісного центру МВС, на допомогу прийдуть фахівці. Адміністратор Олена Середенко пояснює, це займає кілька хвилин.

А ось і перший клієнт – херсонець Віталій, що потребує допомоги адміністратора. Олена Середенко приймає особисті документи та реєструє до черги.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: