У сімох мешканців Херсонщини підозра на коронавірус

На Херсонщині станом на 22 березня не підтвердили жодного випадку захворювання на коронавірус, водночас госпіталізували сімох осіб із підозрою на нього.

Про це у Facebook повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

«На сьогоднішній день в регіоні не підтверджено жодного випадку захворювання на коронавірус. Є 7 підозр щодо можливого захворювання на Covid-19. Всі госпіталізовані, чекаємо результати аналізів з Києва», — йдеться у повідомленні.

З 15 березня 2020 медичними працівниками перевірено 434 особи, які прибули до області з епідемічно небезпечних країн, та інших регіонів. Підозр на коронавірусну інфекцію не виявлено. Громадяни перебувають у самоізоляції та під особливим наглядом медиків, зазначає голова ОДА.

В області визначено 10 лікарень та 37 можливих місць обсервацій, з можливістю обсервації 1169 осіб з підозрою на захворювання коронавірусною інфекцією, а також для лікування 166 осіб, у яких такий діагноз буде підтверджений. У наявності 60 палат/боксів для розташування хворих. Всього в області працюють 42 лікарі-інфекціоністи.

Укрінформ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: