У соцмережах Херсона опублікували оголошення про мітинг

 

Учора у соцмережах з явилося оголошення від громадскього руху «Народний контроль». Люди об’єднуються для захисту свої прав.

«До уваги громадян!
На жаль, карантин подовжено до 22 травня, тому 27.05.2020 о 10:00 все таки планується проведення мирного зібрання під стінами Херсонської обласної прокуратури та ГУНП України в Херсонській області з приводу системної злочинної бездіяльності прокуратури, поліції, судів області, з вимогою відставки керівництва.
Терпінню людей настав край!!!
Відбувались неодноразові прийоми потерпілих від злочинів громадян протягом року керівництвом правоохоронних органів області, Херсонської обласної державної адміністрації, Генеральної прокуратури та Офісу Президента України. Людям на камери обіцяли поновити порушені їх права, притягнути до відповідальності злочинців та покарання безвідповідальних чиновників. Цього не відбулось. Мінялись керівники, але справи не зрушені з місця ні на крок, деякі взагалі позакривали тихенько, використовуючи карантин. Влада знову показала що вона нічим не відрізняється від попередників.
Громадянам, які постраждали від бездіяльності правоохоронців, просимо приєднуватись, до 27.05.2020 підготувати «листи-відписки», інші докази бездіяльності та повідомити про такі факти за номером телефону +380503901377!»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: