У Станіславській громаді на Херсонщині завершили реконструкцію артсвердловин (відео)

У Станіславській громаді Херсонської області завершили реконструкцію артсвердловин. Провели її у двох селах Станіслав та Широка Балка відповідно до плану удосконалення послуги водопостачання на 2010-2023 роки, який розробляли спільно з партнерами програми DOBRE.

Проєкт передбачає встановлення нового насосного та електронного обладнання для плавного пуску насосів, — розповідає Іван Самойленко, Станіславський сільський голова.

«У рамках співпраці з програмою Добре ми встановили 6 таких насосних агрегатів із системою пуску. Це в селі Широка балка – 2, обладнані дві свердловини, і в селі Станіслав – 4 свердловини. За рахунок цього підвищилася надійність роботи насосів, менше енергозатрати, тобто споживають вони менше електроенергії, але більше подають води, встановили нове обладнання, і у нас відчутно покращився тиск води у водомережі», — говорить Іван Самойленко.

У Станіславській громаді на Херсонщині завершили реконструкцію артсвердловинСуспільне Херсон

За його словами, насосне обладнання у Станіславській громаді коштує понад три мільйони гривень. Власними силами сільська рада це зробити б не могла. Виникли і тимчасові незручності – через підвищення тиску води у слабких місцях рвуться труби.

Директор КП «Надія» Станіславської сільської ради, що реалізувало проєкт, розповідає — труби місцевого водогону своє відслужили.

» У зв’язку з тим, що нам дала програма DOBRE нові італійські насоси, поставили нове сучасне обладнання – вчора запустили, і порвало магістраль. На даний час відбувається ремонт водомережі, яка робилася ще за радянських часів. Зараз потрошку ладнаємо – замінюємо шматки труб», — каже директор КП Анатолій Петрущак.

У Станіславській громаді на Херсонщині завершили реконструкцію артсвердловинСуспільне Херсон

Станіславська громада у рамках програми DOBRE змогла реалізувати сім проєктів, два з яких ще тривають, більша частина їх пов’язана з туристичною діяльністю. Про це телефоном розповіла Анна Загорулько програмна спеціалістка DOBRE. Станіславська громада, за її словами, одна з найактивніших. З 2016, відколи діє програма на Херсонщині, допомогою скористалися 10 громад.

«За цей час нам вдалося реалізувати 69 проєктів – від 5 до 10 в кожній громаді, в залежності від того, як громада змогла подати заявку, наскільки вона була спроможна платити. Бо кожний проєкт в громаді передбачає співфінансування. Загальна сума, яку програма «DOBRE» надала громадам, становить приблизно 34 з половиною млн. грн». — розповіла Анна Загорулько.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: