У Таврійському мікрорайоні Херсона порушують карантинні вимоги

У Херсоні триває робота ковід-патрулів. Так, 4 листопада 2020 року представники Держпродспоживслужби області спільно з Національною поліцією провели рейд у мікрорайоні Таврійський. І подивились, як суб’єкти господарювання дотримуються карантинних вимог. До рейду долучився представник лондонського ВВС Дін Арнетт, який у Херсоні проводить тренінг для представників телеканалу Суспільне Херсон.

На ринку «Таврійський» продавці перебували в масках, приміщення м’ясо-молочного павільйону прибирається за графіком. Але деякі відвідувачі нехтують носінням маски, а у деяких продавців відсутній запас змінних захисних масок.

У закладах громадського харчування та продуктових магазинчиках працівникам не вимірюють температуру, відсутній контроль за станом здоров’я персоналу, не ведеться графік вологого прибирання приміщень.

Щоденно під час заходів фахівцями Головного управління проводиться постійна роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19.

 

– Ми бачимо, що обізнаність суб’єктів господарювання щодо карантинних обмежень зростає. Проте порушення досі фіксуються майже на кожному другому об’єкті. Ми побачили недотримання кількісних обмежень перебування відвідувачів у закладах. Наприклад, на певній площі одночасно може перебувати одна особа, а по факту – три. Також ми побачили порушення режиму дезінфекції – поверхні або обробляються не з визначеною періодичністю, або не обробляються взагалі. Для дезінфекції використовують звичайні миючі засоби, а не спеціальні. Наприклад, дуже часто підприємці плутають білизну з дезінфекційним засобом. На сьогоднішній день при фіксації порушень фахівці Держпродспоживслужби складають протоколи про порушення санітарних норм і правил. Станом на сьогодні складено більше 470 протоколів по Херсонській області. Більше 200 з яких складені в жовтні, коли Херсон і деякі райони області вже перебували у «помаранчевій» карантинній зоні. – зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: